Ankastre Servis

7/24 Servis
Desteği

Ankastre Teknik Servis

7/24 Çağrı Merkezi

444 18 20
+1 Yıl Garanti İmkanı

Ankastre Servisi

İstanbul'un tüm ilçelerine anlaşmalı servislerimiz aracılığıyla mobil ekip yönlendirmekteyiz. Size En Yakın Servis hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

444 18 20 HEMEN ARA

Biz Sizi Arayalım

Ankastre Servis Talep Formu
Ankastre Teknik Servisi

Ankastre Servisi

Ankastre Servisi hizmetine gerek duyduğunuz zamanlarda servisimiz ile iletişime geçerek İstanbul'da yer alan anlaşmalı bayiliklerimiz ile adresinize en yakın Ankastre Teknik Servisi adresinize yönlendirelim. Hızlı, garantili ve resmi servislerden oluşan bayiliklerimiz aynı gün içerisinde adresinize ulaşmaktadır. Üstelik onarım sonrası Ücretsiz Bakım avantajı da sunmaktayız.

Ankastre Servis noktası ilk aşamada ürünü adresten teslim alarak ücretsiz olarak arıza tespitini aşamasını tamamlar. Bu aşama ürünün tüm noksan noktalarının belirlenmesini sağlamaktadır. Ürün arızası, değişim gerçekleşmesi gereken parça ve gerekli noktalar tespit edilir. Sonraki aşamada ise tarafınızı 444 18 20 numaralı Çağrı Merkezi hattından arayarak sizden onay talep etmekteyiz.

Resmi Ankastre Servisi

Resmi Sertifikalı Servis

Talep ettiğiniz tüm servis noktaları resmi ve alanında uzman firmalardır.

Ankastre Çağrı Merkezi

Deneyimli Kadro

Adresinize deneyimli ve alanında en az 10 yıl deneyimli personel yönlendirmekteyiz.

Faturalı Ankastre Servis

Faturalı Servis

Tüm onarımlarınızı resmi ve faturaları biçimde gerçekleştirmekteyiz.

Ankastre Teknik Servisi

Ankastre Teknik Servisi merkezine ulaşmak için 444 18 20 numaralı çağrı destek hattını arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Ankastre Servisi 100% orjinal parça kullanmaktadır ve anlaşmalı tüm servis noktalar resmi servistir. Adresinize ulaşan personeller hijyen kurallarına uygun biçimde hareket etmektedir.

Ankastre Servis merkezine ulaşmak ve aynı gün servis talebinde bulunmak için Ankastre Çağrı Merkezi hattını arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. 444 18 20 numaralı çağrı destek hattını arayarak veya Servis Talep Formu doldurarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

.