Buzdolabı Servis

7/24 Servis
Desteği

Buzdolabı Teknik Servis

7/24 Çağrı Merkezi

444 18 20
+1 Yıl Garanti İmkanı

Buzdolabı Servisi

İstanbul'un tüm ilçelerine anlaşmalı servislerimiz aracılığıyla mobil ekip yönlendirmekteyiz. Size En Yakın Servis hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

444 18 20 HEMEN ARA

Biz Sizi Arayalım

Buzdolabı Servis Talep Formu
Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi hizmetine gerek duyduğunuz zamanlarda servisimiz ile iletişime geçerek İstanbul'da yer alan anlaşmalı bayiliklerimiz ile adresinize en yakın Buzdolabı Teknik Servisi adresinize yönlendirelim. Hızlı, garantili ve resmi servislerden oluşan bayiliklerimiz aynı gün içerisinde adresinize ulaşmaktadır. Üstelik onarım sonrası Ücretsiz Bakım avantajı da sunmaktayız.

Buzdolabı Servis noktası ilk aşamada ürünü adresten teslim alarak ücretsiz olarak arıza tespitini aşamasını tamamlar. Bu aşama ürünün tüm noksan noktalarının belirlenmesini sağlamaktadır. Ürün arızası, değişim gerçekleşmesi gereken parça ve gerekli noktalar tespit edilir. Sonraki aşamada ise tarafınızı 444 18 20 numaralı Çağrı Merkezi hattından arayarak sizden onay talep etmekteyiz.

Resmi Buzdolabı Servisi

Resmi Sertifikalı Servis

Talep ettiğiniz tüm servis noktaları resmi ve alanında uzman firmalardır.

Buzdolabı Çağrı Merkezi

Deneyimli Kadro

Adresinize deneyimli ve alanında en az 10 yıl deneyimli personel yönlendirmekteyiz.

Faturalı Buzdolabı Servis

Faturalı Servis

Tüm onarımlarınızı resmi ve faturaları biçimde gerçekleştirmekteyiz.

Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabı Teknik Servisi merkezine ulaşmak için 444 18 20 numaralı çağrı destek hattını arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Buzdolabı Servisi 100% orjinal parça kullanmaktadır ve anlaşmalı tüm servis noktalar resmi servistir. Adresinize ulaşan personeller hijyen kurallarına uygun biçimde hareket etmektedir.

Buzdolabı Servis merkezine ulaşmak ve aynı gün servis talebinde bulunmak için Buzdolabı Çağrı Merkezi hattını arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. 444 18 20 numaralı çağrı destek hattını arayarak veya Servis Talep Formu doldurarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

.